20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
KRÚŽOK HERKULES & DIANA

Fitnes centrum HERKULES & DIANA sa nachádza na internáte Mladá Garda. Priestory sa nachádzajú v suteréne bloku K. Vďaka novému systému ktorý bol zavedený do funkčnosti začiatkom akademického roku 2012/13 je prístup zabezpečený 24 hodín denne 365 dní v roku. Pre vstup vám postačí váš ISIC. Pre externistov, ne študentov máme pripravené externé karty.
Študenti mimo STU a neštudenti musia požiadať o členstvo emailom, pričom členstvo môže, ale aj nemusí byť schvalené vedením posilňovne, podľa aktuáleno stavu. Každý člen posilňovne HD, ktorý nebýva na internáte Mladá garda, sa musí pri vstupe nahlásiť na vrátnici a po skontrolovaní na základe zoznamu (o zapísanie treba požiadať emailom na herkules [zavináč] garda.sk, nestačí iba zaplatiť ) mu bude umožnený vstup.
Prvým krokom pre študentov STU je registrácia na stránke registracia.ikmg.sk !
Platba za členstvo v HERKULES & DIANA sa realizuje prevodom alebo vkladom na bankový účet vo VÚB banke.
V priestoroch fitnes centra nájdete šatne so sprchami a nasledovné vybavenie: stroj na zakopávanie, prednožovanie a zanožovanie, legpress horizontálny, hyperextenzia, 2x rovná lavička na tlaky v ľahu, stojan na drepy, 2x lavička šikmá sklopná, boxovací mech, lýtka v sede, protismerné kladky, chrbát z hora, chrbát veslo bez opierky, kladkový posilnovač chrbtového svalstva-príťahy, lavička so záporným sklonom, stojany + veľké činky + jednoručky.
POZOR! KAŽDÝ JEDEN SPRÁVCA VÁS MÔŽE KEDYKOĽVEK KONTROLOVAŤ!
ČINKY, STROJE, NÁJOM A ENERGIE NIE SÚ ZADARMO, KTO BUDE PRICHYTENÝ, ŽE JE TAM "NAČIERNO" 2 MESIACE ZÁKAZ + CELOROČNÁ PLATBA ( v prípade že by veľmi chcel ). PLATNÉ OD ZAČIATKU SEMESTRA!
team Herkules & Diana :)